به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

درمان اضطراب و بی قراری شدید با محصولات فوراور لیوینگ

  • 0 نظر
  • 2901 بازدید
  • سه شنبه 15 آبان 1397

درمان اضطراب و بی قراری شدید با محصولات فوراور لیوینگ;
درمان اضطراب و بی قراری شدید با محصولات فوراور لیوینگ
4.33 از 5 بوسیله 47 رای
درمان اضطراب و بی قراری شدید با محصولات فوراور لیوینگ | با خود درمانی و بدون هیچ عوارضی میتوانید اضراب خود را درمان کرده و به آرامش دست یابید محصولاتی همچون ژل رویال و نیچرمین و محصولات دیگر فوراور میتوانید این معظل را رفع کنید

Royal Jelly

این محصول فوراور از کندوی عسل گرفته میشود وبلا فاصله خشک میشود تا آب اضافی آن گرفته شودو تمامی ویتامینها،آنزیم ها و کوآنزیم های آن باقی بماند.

ژل رویال دارای 8 آمینواسید اصلی و 10 آمینواسید فرعی است وهمچنین دارای موادی مانندکلسیم،گوگرد،کلسیم،مس،آهن واسید نوکلئیک.ژل سلطنتی حاوی مقدار زیادی استیل کوتین است که این ماده یکی ازانتقال دهنده های اصلی تکانه های عصبی است.

روزی 3 قرص از این محصول تاثیر بسزایی بر درمان اضطراب شما خواهد داشت.

مکمل غذایی رویال ژل فوراور

Nature-Min

مواد غذایی در بستر دریا فواید فراوانی برای انسانها دارد . زیرا 4% از وزن بدن هر شخص را این مواد تشکیل میدهند . بدن ما قادر به ساخت این مواد نیست به همین دلیل از طریق مکمل غذایی و غذا  این مواد را به بدن میرسانیم .

مکمل غذایی فوراور نیچرمین فرمولی چندکانی و پیشرفته است که از کانی های بیولوژیکی استفاده میکند تا جذب این مواد را دربدن به حداکثر برساند.این سری محصولات فوراور مواد معدنی و مکمل غذایی با شیوه های کاملا متوازن و با حداکثر کارایی برای بدن انسان تامین میکنند.

نیچرمین اصلی ترین مواد معدنی بدن انسان را تامین می کند .

با مصرف روزی 6 قرص از این مکمل به راحتی با اضطراب شدید خود مقابله نمایید.

مکمل غذایی نیچرمین فوراور

Aloe Herbal Tea

آرامش بخشی و تسکین خاصیتی است که این دمنوش گیاهی به دلیل وجود زنجبیل دارا می باشد و همچنین این دمنوش حاوی دارچین، پوست نارنج و میخک بوده و دارای طعمی میوه ای است. تنظیم وزن بدن از خواص چایی های طبیعی است که این نوشیدنی با وجود شکوفه های آلوئه ورا که فاقد کالری است موجب این امر می شود. سرزندگی فراوانی با نوشیدن این محصول تضمینی بوده و این دمنوش فاقد کافئین است . « چای آلوئه ورا فوراور » ترکیبی طبیعی از برگها، شاخه‌ ها و ادویه‌ هاست که با طعمی عالی و رایحه‌ ای دلپذیر تهیه شده است .

این محصول باید مانند آب نوشیده شود و در درمان بی قراری شدید نقش بسزایی دارد.

چای آلوئه ورا فوراور

Gin Chia

مکمل غذایی جین چیا Forever Gin-Chia از دو گیاه قدیمی به نام ساج طلایی از غرب و چند نوع جینسینگ از شرق آسیا برای خلق یک معجزه جدید با هم ترکیب شده اند.
این مکمل برای درمان ناتوانی و تقویت قوای جنسی بسیار موثر است.

مصرف روزی 3 قرص از این محصول اضراب و بی قراری شدید شما را به خوبی درمان مینماید.

مکمل غذایی جین چیا فوراور

Aloe Vera Gel

 

حفظ سلامت سیستم گوارش و سطح انرژی طبیعی از موارد استفاده ی این ژل به شمار می آید . ژل آلوئه‌ورا که محصولی انحصاری از محصولات فوراور لیوینگ میباشد ، اساساً همان ژل تازه برگ آلوئه ورا است که بین ۴۰۰ گونه‌ی آلوئه‌ این گونه بهترین نوع خوراکی و پوستی می‌باشد و این گیاه در مزارع خاص و در یک فرایند کاملا کنترل شده پرورش داده می‌شود.

 

این محصول اولین فرآورده ‌ای است که توسط انجمن جهانی آلوئه تأیید و تقدیر شده است . ژل آلوئه‌ ورا دارای مقادیر فراوان ویتامین‌ها و مواد مغذی است که دارای 200 مکمل غذایی، 20 نوع ماده معدنی، 12 نوع ویتامین (ویتامین B12 که تنها در 2 منبع گیاهی یافت می‌شود و اسید فولیک که توسط دپارتمان سلامت برای تمام بانوانی که قصد باردار شدن دارند توصیه شده، در ژل آلوئه‌ورا یافت می‌شود) و 18 نوع آمینواسید ( 8 نوع آن برای بدن ضروری است و توسط خود بدن ساخته نمیشود).

روزی 4 انس ( 113 میلی لیتر ) از این نوشیدنی فوق العاده را مصرف نمایید تا به آرامشی مطلوب دست یابید.

ژل آلوئه ورا فوراور

Ginkgo Plus

جینکگو به عنوان مغذی مغز شناخته شده است و قدمتی پنج هزار ساله دارد. فوراور جینگو پلاس، ترکیبی منحصر به فرد از چهار گیاه چینی است. عصاره برگ جینگو بیلوبا و مواد اصلی تشکیل دهنده آن، با گیاهان چینی قدرتمندی چون گاندرما (که نوعی قارچ است)، شیزاندرا، و فو-تی ترکیب میشود.گفته می شود که درخت ژنگو، قدیمی ترین گونه بازمانده از درختان است.این درخت عمری طولانی و غالبا بیش از هزار سال دارد و در برابر قارچ ها و حشرات موذی و مضر، بسیار مقاوم است. ژنگو بیلوبا یکی از محبوب ترین مکمل های گیاهی در اروپا و آمریکای شمالی.عصاره ی به دست آمده از برگ های جینکگو سبب ایجاد فلاونوئیدها و ترپنوئیدها می شود که تقویت کننده عروق هستند. تحقیقات نشان داده است که جینکگو جریان خون رسانی به مغز را تقویت می نماید و از همین روست که مغذی مغز نامیده میشود.

مکمل غذایی فوراور جینگو پلاس

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  1     +   =   16