به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

درمان حساسیت های پوستی با محصولات فوراور لیوینگ

  • 0 نظر
  • 883 بازدید
  • پنج شنبه 03 آبان 1397

درمان حساسیت های پوستی با محصولات فوراور لیوینگ;
درمان حساسیت های پوستی با محصولات فوراور لیوینگ
3.62 از 5 بوسیله 4 رای
درمان حساسیت های پوستی با محصولات فوراور لیوینگ|استفاده از محصولاتی همچون ژل آلوئه‌ورا، کرم آلوئه پروپولیس، آلوئه فرست و موم زنبور عسل می توانید به درمان حساسیت های پوستی خود سرعت ببخشید. این محصولات خود نیز دارای خواص منحصر بفردی هستند.

Aloe Vera Gel

حفظ سلامت سیستم گوارش و سطح انرژی طبیعی از موارد استفاده ی این ژل به شمار می آید . ژل آلوئه‌ورا که محصولی انحصاری از محصولات فوراور لیوینگ میباشد ، اساساً همان ژل تازه برگ آلوئه ورا است که بین ۴۰۰ گونه‌ی آلوئه‌ این گونه بهترین نوع خوراکی و پوستی می‌باشد و این گیاه در مزارع خاص و در یک فرایند کاملا کنترل شده پرورش داده می‌شود.

این محصول اولین فرآورده ‌ای است که توسط انجمن جهانی آلوئه تأیید و تقدیر شده است . ژل آلوئه‌ ورا دارای مقادیر فراوان ویتامین‌ها و مواد مغذی است که دارای 200 مکمل غذایی، 20 نوع ماده معدنی، 12 نوع ویتامین (ویتامین B12 که تنها در 2 منبع گیاهی یافت می‌شود و اسید فولیک که توسط دپارتمان سلامت برای تمام بانوانی که قصد باردار شدن دارند توصیه شده، در ژل آلوئه‌ورا یافت می‌شود) و 18 نوع آمینواسید ( 8 نوع آن برای بدن ضروری است و توسط خود بدن ساخته نمیشود).

روزی 6 انس ( 170 میلی لیتر ) از این محصول شما را در درمان حسایت های پوستی یاری می نماید.

ژل آلوئه ورا فوراور

Propolis Creme

کرم آلوئه پروپولیس به عنوان یک کرم نرم کننده و مرطوب کننده، ترکیبی عالی از ژل غنی شده آلوئه‌ ورا با پروپولیس زنبور عسل است که با عناصر دیگری که همگی برای سلامت و بهداشت پوست بسیار مفید هستند در هم آمیخته شده‌ اند. بابونه که یکی از معروف‌ ترین گیاهان برای سلامت پوست است نیز به این ترکیب اضافه شده است. چیزی که این فرمول را تکمیل می‌ کند، ویتامین‌ های Aو E است که هر دو دارای خواص طبیعی نرم کنندگی برای پوست هستند.

این کرم را برای تسکین و مرطوب کردن پوست های زبر و خشک استفاده کنید. همچنین می توانید از لوسیون آبرسان آلوئه برای مرطوب کردن و تسکین پوست خود استفاده نمایید.

روزی دو بار بر روی ناحیه ای که بر اثر حساسیت پوستی، آسیب دیده است، مصرف نمایید.

کرم آلوئه پروپلیس فوراور

Aloe First Spray

اسپری آلوئه فرست فوراور مکملی عالی برای تمام جعبه‌ های کمک‌ های اولیه است. این فرمول منحصر به فرد برای تسکین پوست، بهترین گزینه برای آرام کردن سوزش‌ های خفیف پوستی است. آلوئه فرست که با پایه ژل غنی شده آلوئه‌ ورا تهیه شده است حاوی پروپولیس زنبور عسل، آلانسیون، و یازده عصاره گیاهی منحصر به فرد است. همچنین می توانید با استفاده از ژل حالت دهنده آلوئه موهای خودتان را تقویت و ترمیم نمایید.

روزی دو بار بر روی ناحیه ی آسیب دیده استفاده کنید.

اسپری آلوئه فرست فوراور

Bee Propolis

موم صمغی چسبناک است که توسط زنبور عسل ساخته میشود.زنبور عسل موم را برای سوخت وساز خود مصرف میکند وسپس از آن برای ساختن کندو استفاده میکنند. مکمل غذایی بی پروپلیس فوراور تاریخی 5هزار ساله دارد وآشوری ها ویونانی ها برای حفظ سلامتی خود استفاده میکردند.

روزی 3 قرص از این محصول به شما در درمان حساسیت های پوستی کمک می کند.

مکمل غذایی بی پروپلیس فوراور

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  -     32   =   14