به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

محصولات آرایشی سونیا

  • 0 نظر
  • 1471 بازدید
  • شنبه 10 شهریور 1397

محصولات آرایشی سونیا;
محصولات آرایشی سونیا
4.62 از 5 بوسیله 13 رای
محصولات آرایشی سونیا، سری منحصر به فردی از کرم ها و تنها لوازم آرایشی تولید شده از آلوئه ورا در دنیا می باشد. عاری از هرگونه ترکیبات شیمیایی، روغن خوک و یا سرب و دیگر ترکیبات مضر و سرطان زاست. حاوی آلوئه ورا و ...

محصولات آرایشی سونیا:

این محصولات سری منحصر به فردی از کرم ها و تنها لوازم آرایشی تولید شده از آلوئه ورا در دنیا می باشد. عاری از هرگونه ترکیبات شیمیایی، روغن خوک و یا سرب و دیگر ترکیبات مضر و سرطان زاست. حاوی آلوئه ورا، عصاره ی میوه، عصاره های دریایی، چای سفید، ویتامینA و E و مرطوب کننده های بی نظیری می باشد که شادابی و طراوت را به پوست شما هدیه می دهد.

علاوه بر کیفیت، عامل دیگری که فوراور را یک سر و گردن بالاتر از برندهای دیگر قرار می دهد، مقدار الوئه ورای استفاده شده در محصولات فوراور لیوینگ می باشد. اکثر مارک های تجاری موجود در بازار، محصولات خود را با فرمول های موجود درست کرده و در انتها چند قطره الوئه ورا اضافه می کنند؛ در صورتی که کمپانی فوراور ساخت محصولاتش را با آلوئه ورای تثبیت شده ی صددرصد استارت می زند و سپس مخلوطی از مواد دیگر را اضافه می کند. طبق مقررات ایالات متحده امریکا، برچسب های روی محصولات باید، بالاترین جزء تشکیل دهنده ی هر محصول را نشان بدهد. شما می توانید این مورد را در اکثر محصولات فوراور مشاهده کنید که اولین و بیش ترین جزء تشکیل دهنده ی هر محصول ژل خالص تثبیت شده ی الوئه ورا است.

  محصولات آرایشی سونیا

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  38     -     بیست و یک   =