به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

انتخاب صابون فوراور لیوینگ

  • 0 نظر
  • 2193 بازدید
  • چهارشنبه 06 تیر 1397

انتخاب صابون فوراور لیوینگ;
انتخاب صابون فوراور لیوینگ
3.91 از 5 بوسیله 33 رای
صابون از نمکهای سدیم یا پتاسیم اسیدهای چرب گوناگون تشکیل شده است. با ایجاد امولسیون پایدار از چرک‌ها، باعث ایجاد یک کلوئید امولسیون و در نتیجه مخلوط‌شدن آب و چربی و شسته‌شدن چربی‌ها می‌شوند. طی هزاران سال مصرف صابون روبه فزونی گذاشت تا ساخت آن برای راحتی و بهداشت بشر متمدن، ضرورتی صنعتی یافت.

تفاوت صابون ها و پاک کننده ها

صابونها به عنوان نمکهای سدیم و پتاسیم میباشند که از گیاهان و چربی های حیوانی تهیه می شوند .صابونها اغلب حالت قلیایی دارند و دارای PH برابر با 9 تا 10 بوده و از اینرو می توانند سبب حساسیت و سوزش پوستهای حساس بشوند . صابونها تمایل دارند که چربی های پوست را از بین برده و پوست را خشک کنند . این امر سبب تخریب سد پوستی و بروز حساسیت شدید از نوع در ماتیت اتوپیک در پوست خواهد شد .

امروزه برای رفاه حال افراد دارای پوستهای حساس و همچنین برای پیشگیری از خشکی پوست و مراقبت پوست از انواع پاک کننده ها به نام (پن- Sydnet) استفاده می کنند . این مواد از دهه 1950 تولید شده بودند و اخیرا بسیار متداول و متنوع شده اند . این مواد از حساسیت کمتری برخوردار میباشند .

زیبایی و سلامت پوست

آغاز زیبایی طبیعی ، دیلیلش پاکیزگی و سلامت پوست میباشد و  آغاز سلامت و پاکیزگی پوست، طبیعت میباشد . کمپانی فوراور لیوینگ از سال 1978 میلادی پیشگام در یافتن و استفاده از منابع طبیعی برای کمک به نرمی ، سلامت و زیبایی پوست است. نمونه بارز این تلاش ها را می توان در صابون آووکادو آن مشاهده کرد .

  محصولات پوستی فوراور لیوینگ

چرا آوواکادو ؟

آووکادو از جمله میوه های استوایی است که مصرف آن خواص و فواید ویژه ای دارد. روغن این گیاه ار نوع اسید اولئیک است که نوعی از اسید های چرب اشباع به شمار می آید و مصرف آن به عنوان ماده خوراکی چندان توصیه نمی شود اما این میوه و روغن آن از  خواص شگفت انگیزی برای زیبایی برخوردارند

صابون آوکادو فوراور لیوینگ

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  -     21   =   21