به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

آشنایی با محصولات عسل فوراور

  • 0 نظر
  • 933 بازدید
  • چهارشنبه 06 تیر 1397

آشنایی با محصولات عسل فوراور;
آشنایی با محصولات عسل فوراور
3.67 از 5 بوسیله 3 رای
محصولات عسل فوراور شامل سه نوع مکمل غذایی و همچنین عسل فوراور می باشد.عسل فوراور لیوینگ با طعمی فوق العاده از تمام گیاهان و شهد شکوفه آلوئه ورا به صورت طبیعی و کاملا ارگانیک یعنی دور از کود شیمیای برای پرورش گل ها و آلودگی محیط تهیه شده است،مکمل های غدایی تولید شده از عسل شامل شاه انگبین ,موم عسل و گرده گل می باشد.

در این مقاله هدفمان آشنایی شما با محصولات عسل فوراور می باشد که چه مزایایی دارند، مواد تشکیل دهنده آنها چیست و به چه صورت و کجا میشود آنها را خریداری و سپس استفاده نمود، به این منظور با فوراورتهران همراه باشید.

چند فراورده قدرتمند و بسیار موثر در افزایش توان جسمی بدن که از عسل و موم زنبورداری های بزرگ فوراور در محیطی پاک و بدون آلاینده استخراج شده. زنبورهای سرزمین آلوورا، از شکوفه آنها تغذیه کرده و محصولی بکر و بی مانند می سازند.

محصولات عسل فوراور شامل  مکمل غذایی و عسل فوراور می باشد.این عسل از شهدآلوئه ورا به صورت طبیعی  تهیه شده است ومکمل های غدایی کاملا ارگانیک می باشد.

محصولات عسل فوراور شامل سه نوع مکمل غذایی و همچنین عسل فوراور می باشد.

برای مثال یک فرآورده را در زیر به شما معرفی می کنیم:

عسل آلوورا

  عسل آلوئه ورا فوراور

ویژگی ها

بدست آمده از شکوفه های آلوورا و کاملا ارگانیک
%100 خالص، با عطر و طعمی متفاوت با آنچه تاکنون تجربه داشته اید.
وزن: ۵۰۰ گرم

 

عسل آلوئه ورا فوراور

این عسل دارای رنگی قهوه ای تیره مایل به سیاه بدون احساس شیرینی زیاد است و خواص درمانی مختلفی را به خاطر ترکیب شهد گیاهان و گل های مختلف دارد و هر 30 گرم آن تقریباً 100 کالری انرژی دارد.

ترکیبات عسل آلوئه ورا

عسل خالص طبیعی از شهد گیاهان و گل ها و شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر، آمریکا.
برای شناسایی مرغوب بودن این عسل آن را مدتی در جای سرد و مرطوب نگهداری کنید تا شکرک بزند و این علامت با کیفیت بودن و زبعی بودن یعنی از شهد خالص گل و گیاهان می تواند باشد و سپس عسل را در ظرفی از آب گرم قرار دهید،مشاهده می کنید که به حالت اول بر می گردد و شکرک حذف می شود.در صورتی که شکرک ها با این روش از بین نرود و صفت باشد،عسل شما نامرغوب و غیر طبیعی می باشد.

 

غنی از کربوهیدرات و مواد معدنی مثل کلسیم و فسفر است.
یک غذای طبیعی با هضم آسان برای استفاده در تمام طول عمر
 دارای مواد مفید برای سلامتی شامل قندهای طبیعی ، مواد معدنی مورد نیاز بدن، ویتامین ها، آنزیم ها، پروتئین ها و آمینو اسید ها
 انرژی زای سریع با جذب آسان در بدن.

 

برای اطلاعات بیشتر راجع به عسل و فواید آن با ما همراه باشید.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  +     بیست   =   21