به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

راه های شناسایی محصولات تقلبی فوراور

  • 2 نظر
  • 7323 بازدید
  • سه شنبه 25 اردیبشت 1397

راه های شناسایی محصولات تقلبی فوراور;
راه های شناسایی محصولات تقلبی فوراور
3.88 از 5 بوسیله 307 رای
روش های شناسایی کالای تقلبی فوراور شامل بررسی اعتبار فروشنده,توجه به ماهیت فیزیکی کالاها,استعلام کد روی اجناس,دقت به نحوه تبلیغات شرکت ارائه دهنده کالا و بررسی نوع بسته بندی محصول می باشدو همچنین باید ازمجوز های بهداشتی شرکت وارد کننده محصول اطمینان پیدا کنیم.در نهایت با این راهکارهابه این سوال خریدار که آیا محصول خریداری شده اصل است یا تقلبی پاسخ داده ایم.

 راه های شناسایی محصولات تقلبی فوراور

راه حل های تشخیص کالاهای تقلبی از محصول اصل در محصولات فوراور

 

 تولید محصولات آرایشی تقلبی تنها منوط و محدود به فوراور نیست.تقریبا همه برندهای برتر تولید لوازم آرایشی بهداشتی متاسفانه به این معضل سودجویی گرفتار هستند

این به معنی نیست که نتوانیم محصولات تقلبی را از محصولات اصلی فوراور تشخیص دهیم. اصول کلی زیر به شما کمک می کند فوراور تقلبی را از فوراور اصلی تشخیص دهید:
ناراحت کننده ترین بخش کپی یا تقلب یک محصول ارگانیک این است که محصول اصلی تماما از مواد طبیعی ساخته شده باشد اما محصول کپی شده حاوی مواد شیمیایی ای است که با هزینه کمتر عرضه می شود و به شدت زیان آور است.


اعتبار فروشنده محصولات فوراور را بررسی کنید

 فوراور یک شرکت آمریکایی است و طبیعتا به دلایلی که نیاز به توضیح نیست شرکتهای امریکایی اجازه حضور و تأسیس نمایندگی مستقیم در ایران را ندارند. در گام اول اگر شرکت، وبسایت یا فروشنده ای مدعی است که نماینده رسمی و مستقمی شرکت فوراور در ایران است این نکته مهم را از یاد نبرید که شرکت‌های آمریکایی در ایران نماینده مستقیم واردات کالا ندارند و عمده شرکتهای واردکننده محصولات آمریکا مانند فوراور در واقع نماینده یک نماینده بزرگتر و بالاتر در یکی از کشورهای مجاور ایران مثل امارات و ترکیه هستند.برای اعتبار فروشنده اطلاعات تماس، پاسخگوی و هویت واقعی  را پرس و جو  جستجو کنید. فروشنده واقعی دلیلی نمی‌بیند که اطلاعات کامل تماس مانند تلفن ثابت و هویت خود را برای شما آشکار نسازد. هر محصول تخصصی مانند لوازم آرایشی بهداشتی گیاهی فوراور نیاز به متخصص خاص و متبحر در رشته خود را دارد، پس اگر فروشنده در زمینه محصولی که به فروش می رساند اطلاعات جانبی به غیر از آنچه به صورت متداول در بروشور هر کالا وجود دارد، نمی تواند ارائه کند فاقد اعتبار لازم است.

توجه به ماهیت فیزیکی محصولات آرایشی

غلظت و رنگ و بوی محصولات آرایشی تقلبی تفاوت زیادی با محصولات اصل دارد بنابراین محصولی که دارای رنگ و بوی زننده است قابل دسته بندی جزو محصولات اصلی نیست.در نتیجه بعد از دریافت محصولات آرابشی و بهداشتی حتما از جهت بو و رنگ بررسی های لازم را انجتم دهیم تا در صورت مغایرت محصول را به فروشنده مرجوع نماییم.

 

 محصولات آرایشی فوراور 

استعلام اصالت کالا

طرح برچسب اصالت موفقیت نسبی در این زمینه داشته است به این صورت که با استعلام گرفتن کد روی محصولات میتوان از اصل یا تقلبی بودن محصولات اطمینان پیدا کرد.نحوه اطمینان پیدا کردن از اصالت کالا در این روش از طریق سامانه پیام کوتاه یا سایت های مربوط  امکان پذیر می باشد.بعد از فرستادن کد مذکور حتی در صورت تاریخ گذشته بودن محصول نیز هشدارهایی به مصرف کننده محصولات فوراور داده می شود.

  استعلام اصالت کالا -1
نحوه تبلیغات محصول

متقلبان محصولات آرایشی بهداشتی معمولا از تبلیغات اصلی برند برای توزیع و فروش محصول تقلبی خود استفاده می‌کنند، این امر باعث خواهد شد که تولید و توزیع کنند محصول با آنچه در تبلیغات شنیده و مشاهده می‌شود تناقض آشکار داشته باشد. خصوصا که برندی برای رهگیری محصولات خود نماینده خاص یا روش دسترسی خاصی را هم معرفی کند. دقت کنید که برندهای معتبر در انتخاب محل و روش تبلیغ بسیار حساس هستند و در صورتی که تبلیغاتی را از رسانه های غیر رسمی و نامعتبر دریات می کنید نسبت به استعلام آن حساسیت بیشتری به خرج دهید.

محصولات  فوراور

 

 توجه به بسته بندی محصول

متقلبان متقلب به دلیل این که همواره به سود حاصل از فروشی فکر می کنند که موقت هم هست، در اکثر اوقات نمی توانند برای محصول تقلبی خود بسته بندی با کیفیت و سالم تولید کنند و ممکن است محصولی با ظاهر معیوب و بی کیفیت برای شما ارسال شود. این اولین و مهمترین نشانه از یک بسته بندی بدون کیفیت است. اگر محصولی به دست شما رسید که از نظر ظاهری بسته بندی مناسبی نداشت و مشخصا بسته بندی با کیفیت و مناسب نبود به طور قطع می توان آن را به محصولات بی کیفیت دانست.

محصولات فوراور

به مجوزهای بهداشتی شرکت وارد کننده دقت کنید

یک محصول وارداتی باید مجوز بهداشتی یک کشور مانند ایران، امارات و یا هر کشوری که محصول فوق را از مبدا وارد می کند داشته باشد. برای مثال اکثر محصولات فوراور دارای مجوز بهداشتی کشور امارات به زبان عربی است. این موضوع کمک شایانی می کند که تشخیص دهید آیا محصول مورد درخواست شما واقعا متعلق به برند مزبور هست یا خیر.

قیمت پایین می تواند دلیلی بر تقلبی بودن جنس باشد

اگر در هنگام خرید متوجه قیمت بسیار پایین یا غیر منطقی شدید بدون شک همین موضوع می تواند دلیلی بر تقلبی بودن باشد.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

یاس :

مکاپ فور اور شرکت فرانسوی هستش نه امریکایی جهت اطلاعتون

  0 0 ارسال پاسخ

فوراور تهران :

سلام ممون از توجهتون

  0 0

  36     +     2   =