به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور در ایران

  • 0 نظر
  • 8782 بازدید
  • جمعه 07 اردیبشت 1397

نمایندگی رسمی محصولات فوراور در ایران;
نمایندگی رسمی محصولات فوراور در ایران
3.9 از 5 بوسیله 485 رای
شرکت‌ها، وب‌سایتها و افراد زیادی مدعی هستند که نماینده رسمی یا مستقیم فوراور در ایران هستند، این که تا چه حد این ادعا صحت داشته و دارد یک طرف، اطلاع از ساختار فروش و بازاریابی محصولات فوراور سمت و سوی دگیر این قضیه است.

شرکت‌ها، وب‌سایتها و افراد زیادی مدعی هستند که نماینده رسمی یا مستقیم فوراور در ایران هستند، این که تا چه حد این ادعا صحت داشته و دارد یک طرف، اطلاع از ساختار فروش و بازاریابی محصولات فوراور سمت و سوی دگیر این قضیه است. شرکت فوراور ساختار بازاریابی گسترده و فراگیری در بیش از ۱۲۰ کشور دنیار دارد. تنوع زیاد محصولات و ارتباط مستقیم آن با مشتری این وجه تمایز را در ساختار بازاریابی این شرکت با سایر محصولات مشابه و رقیت ایجاد می‌کند. در این مطلب سعی می‌کنیم نحوه شناخت محصولات واقعی از محصولات بدل یا مشابه را با توجه به تآکیدی که بسیاری از فروشندگان روی نماینده بودن فوراور دارند بیان کنیم.

شرکت فوراور هیچ نماینده قانونی در ایران ندارد

بین نماینده رسمی و قانونی تفاوت زیادی هست. فوراور به لحاظ این که یک شرکت با اصالت و استقرار در آمریکاست به دلیل عدم وجود رابطه تجاری بین ایران و آمریکا در ایران نماینده قانونی ندارد اما بسیار از فروشندگان به عنوان نماینده ثانی شرکت‌های توزیع محصولات آرایشی بهداشتی فوراور در کشورهای ترکیه و امارات هستند. شناخت شما از محصولات و همچنین فوراور این مزیت را دارد که محصول اصلی را با قیمت مناسب خریداری کنید.

ویژگی‌های مهم یک نماینده محصولات آرایشی و بهداشتی

این که چگونه تشخیص دهیم یک نماینده محصولات آرایشی در واقعیت متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است تنها محدود و منوط به محصولات شرکت فوراور نیست، با توجه به این که عبارت «نماینده رسمی محصولات فوراور» را زیاد می‌بینید و می خوانید، این مطلب به شما کمک می‌کند تشخیص دهید که یک نماینده واقعی و رسمی چه خصوصیاتی دارد و چگونه یک نماینده متعهد فعال در این حوزه را با یک فروشنده مقطعی از هم تشخیص دهیم.

به بخش ارتباط و درباره ما

یک وب‌سایت معتبر باید بخش درباره ما و همچنین بخش ارتباط با ما واضح و رشنی داشته باشد به شکلی که کاربر یا مشتری به آسانی بتواند با مدیر آن تماس بگیرد. نبود این دو بخش می‌تواند یکی از نشانه‌های زیر باشد: یا سایت تازه تاسیس است و مدیر سایت هنوز فرصت نکرده است که این بخشها را کامل کند یا مسئول سایت به هر دلیل مثل مشکل در اصالت یا قیمتهای محصولات خود تمایل ندارد در آینده پاسخگوی سوالات یا مسائلی باشد که ممکن است برای مشتریان پیش بیاید.

تماس بگیرید و صحبت کنید

یکی از راههای اطمینان از اصالت نماینده بودن یا مشاور بودن فروشنده محصولات فوراور، پاسخگو بودن آن است. با مدیر سایت تماس بگیرید، پیام بگذارید و سوال بپرسید. ببنید در چه مدت زمانی و با چه سطحی از اطلاعات پاسخگوی شماست. طبیعی است که وب سایت به دلیل دسترسی ۲۴ ساعته امکان ارائه خدمات غیر مستقیم را دارست اما مدیر سایت در طی دو یا سه تماس باید قادر به پاسخگویی مشریان خود باشد. منظور این است که یک تماس واحد و تنها معیار قضاوت نیست چرا که پاسخگو بودن یا نبودن در اولین تماس ممکن اس تصادفا شما را به قضاوت اشتباه بیندازد.

بخش‌های جانبی سایت را بررسی کنید

یک سایت یا فروشگاه اینترنتی خوب باید بخشهای جانبی قابل توجهی داشته باشد مثل بخش مقالات، تصاویر، ویدئو، آموزش و غیره.. معمولا فروشگاههای اینترنتی به بخش محصولات قابل عرضه اکتفا نکرده و قسمتهای جانبی سایت را مورد تأکید قرار می‌دهند. سطح اطلاعات علمی سایت از مسائل مهمی است که از طریق توجه به همین بخشهای جانبی قابل درک و بررسی است. سایتی که مقالات و محتوای قابل توجهی در کنار محصولات خود ندارد.

نظرات سایر کاربران سایت را مطالعه و بررسی کنید

یک سایت خوب و معتبر که خود را نماینده شرکت فوراور قلمداد می‌کند نباید خود را از نمایش انتقادات و نظرات کاربران بی نیاز بداند. این موضوع متاسفانه در بسیاری از سایتهای تخصصی نظرات واقعی کاربران نمایش داده نمی شود یا سایت ارتباط موضوعی کاملی با کاربران خود ندارد تا نظرات آنها در سایت نمایش داده شود.

سایت مستقل را از سایتهای زیرمجموعه تشخیص دهید

بسیاری از سایتها در ظاهر که روی یک دامنه نمایش داده می‌شوند در واقع یک فروشگاه مستقل به حساب نمی‌آیند، بررسی امکانات سایت به سادگی نشان می‌دهد که سایت مزبور در واقع ممکن است بخشی از یک ساختار زیرمجموعه ای بوده و مالک آن برای راه اندازی آن انرژی و هزنیه‌ای صرف نکرده است. طبیعی است که در مالک سایت به اندازه هزینه و انرژی که برای سایت خود صرف کرده است، ارزش قائل بوده و پاسخگو خواهد بود.

 

** جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فوراور تهران از طریق سایت و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

 09197410180 

    09305574404

    09137991637 تلگرام

تماس با ما