به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

تاثیر خارق‌العاده محصولات فوراور بر روی طراوت و لطافت پوست

  • 0 نظر
  • 2249 بازدید
  • جمعه 07 اردیبشت 1397

تاثیر خارق‌العاده محصولات فوراور بر روی طراوت و لطافت پوست;
تاثیر خارق‌العاده محصولات فوراور بر روی طراوت و لطافت پوست
4.88 از 5 بوسیله 4 رای
جلوگیری از آلرژی و حفظ لطافت پوست با شروع فصل گرما از دغدغه‌های مهمی است که باعث خوادهد شد بسیاری از مردم به استفاده از انواع مکمل‌ها و محصولات حفظ طراوت پوست فوراور روی بیاورند.

سلامت پوست و حفظ طرات با کرم های گیاهی فوراور
جلوگیری از آلرژی و حفظ لطافت پوست با شروع فصل گرما از دغدغه‌های مهمی است که باعث خوادهد شد بسیاری از مردم به استفاده از انواع مکمل‌ها و محصولات حفظ طراوت پوست فوراور روی بیاورند. فوراور به دلیل ساختار گیاهی و طبیعی که دارد یکی از بهترین جایگزین‌های لوازم آریشی بهداشتی شیمایی و صنعتی است چرا که هیچ گونه مواد افزودنی یا صنعتی مضر در آن وجود ندارد. با این حال لازم است که در مورد اصولی که به سادگی کمک می‌کند در فصول حساسیت زا مانند بهار و زمان اوج گرما در تابستان همچنان پوست لطف و سالمی داشته باشید. پوست بر خلاف سایر بخش‌های بدن نیاز به مراقبت و همچنین تغذیه مکمل دارد. پس لطفا توصیه‌های زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

از مقایسه‌های موردی و کلی پرهیز کنید

همین طور که افراد مختلف دارای قد، وزن، چهره و فیزیک خاص خود هستند پوست به عنوان یک بخش مهم نیز در افرار مختلف متفاوت است. پوست یک فرد در نقاط مختلف بدن متفاوت است. مثلا پوست شما با پوست دوست و فامیل تفاوتهایی اساسی دارد. همچنین جنس، ساختار و آسیپ پذیری پوست صورت و دست و پا یکسان نیست. بر همین اساس نمی توان در هنگام بروز آلرژی یا خشکی به صورت قطعی اظهار نظر کرد پس توصیه می کنیم از محصولاتی برای آبرسانی و بهبود وضعیت تپوست خود استفاده کنید که همانند ماسکهای طبیعی از مواد ارگانیک ساخته شده باشند. طبیعی است که یک ماسک میوه‌های اگر در شرایط یکسان بر روی صورت چند نفر گذاشته شود تاثیر متفاوت و نزدیک به هم خواهد داشت. این در مورد مواد آرایشی و بهداشتی نیز تا حدود زیادی صدق می کند.

از مواد آرایشی بهداشتی صنعتی و شویندهای شیمایی پرهیز کنید

در اوایل هر فصل خصوصا فصل بهار که پوست هنوز به شرایط جدید و نور عادت ندارد بشترین واکنشها و آلرژی‌های دیده می‌شود. در همین ایام و با شروع برخی از واکنش‌های اولیه برخی اقدام به استفاده از مواد آرایشی بهداشتی شیمیایی و همچنین شویندها‌ بر روی پوست خود می کند این کا باعث تشدید وضعیت پوست شده و اوضاع را بدتر می‌کند. توصیه می کنیم حتا اگر تمایل ندارید به پزشک مراجعه کنید از یک مشاور زبده برای انتخاب مرطوب کنند یا کرم طبیعی بهره ببرید.

از حضور طولانی مدت در معرض آفتاب پرهیز کنید

کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید، کرم های ضد آفتاب فوراور با این تفاوت اساسی که از مواد مضر شیمایی و صنعتی ساخته نشده است به شما کمک می‌کند در صورت نیاز به حضور طولانی مدت در آفتاب، از پوست خود مراقبت کنید. نوع کرم ضدآفتابی که انتخاب و مصرف می کنید باید متناسب با شدت نور آفتاب و همچنین مدت زمانی باشد که در معرض نور آفتاب قرار دارید.

تغذیه سالم و خوردن مواد طبیعی را فراموش نکنید

میزان لطافت و سلامت پوست شما ارتباط مستقیم با مواد غذایی، الگوی تغذیه و خصوصا میزان و نوع مصرف مایعات بدن شما دارد. اگر علاقه مند به مصرف نوشابه هستند توصیه ما این است که از نوشیدنی های طبیعی فوراور استفاده کنید. این نوشیدنی ها همانند سایر محصولات بهداشتی و آریشی از مواد کاملا ارگانیک تهیه شده و ذائقه افراد نیز در آن لحاظ شده است. اگر اطلاعاتی جامعی در خصوص این نوشیدنی‌ها، روش مصرف آن ندارید با همکاران ما تماس بگیرید. در رژیم غذایی خود آب ، سبزیجات ، مواد پروتیینی سالم ، ماهی و روغن های مفید مثل روغن زیتون را بگنجانید تا از پوست سالم تر و زیباتری برخوردار شوید .

ورزش و تحرک را فراموش نکنید

ورزش و تحریک باعث تعریق و باز شدن منافذ پوستی شده، همچنین میزان اکسیژن رسانی به پوست را افزایش می دهد. بهتر است در فصل بهار یا تابستان ورزش خودتان را درهوای آزاد انجام دهید. ورزش کردن باعث میشود پوست سالم تر و شاداب تری داشته باشید .

تماس با ما