به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

راههای اصولی کاهش وزن و چربی سوزی به کمک محصولات فوراور

  • 0 نظر
  • 2596 بازدید
  • جمعه 07 اردیبشت 1397

راههای اصولی کاهش وزن و چربی سوزی به کمک محصولات فوراور;
راههای اصولی کاهش وزن و چربی سوزی به کمک محصولات فوراور
5 از 5 بوسیله 4 رای
آنچه در ذیل این مطلب ارائه می‌شود اصولی است که معمولا باید هر فرد علاقه‌مند به کاهش وزن در نظر داشته باشد. این اصول منحصر به روش، فرد، استایل و مکمل خاصی نیست. در نظر داشتن آن به شما کمک می‌کند حتا بدون استفاده از مکمل‌های فوراور کاهش وزن موفقی داشته باشید.

آنچه در ذیل این مطلب ارائه می‌شود اصولی است که معمولا باید هر فرد علاقه‌مند به کاهش وزن در نظر داشته باشد. این اصول منحصر به روش، فرد، استایل و مکمل خاصی نیست. در نظر داشتن آن به شما کمک می‌کند حتا بدون استفاده از مکمل‌های فوراور کاهش وزن موفقی داشته باشید. به عنوان عرضه کننده محصولات ارگانیت و طبیعی فوراور توصیه می‌کند به موارد زیر برای کاهش وزن و تناسب اندام توجه داشته باشید.

قانون شماره یک: حفظ سلامتی الویت بر هر نوع تناسب

چاقی و اضافه وزن در خلاف مسیر سلامتی قرار دارد، هرگز و هرگز نباید سلامتی به دلیل انجام غیر اصولی کاهش یا افزایش وزن به خطر بیافد، یکی از از مسائلی که معمولا در کاهش وزن، چربی سوزی و یا تناسب اندام در نظر گرفته نمی‌شود حفظ سلامتی و تندرسی فرد است. نگرش ظاهربینی باید کنار گذاشته شود، سلامت فرد باید در اولویت قرار گیرد. عدم انجام اصولی کاهش وزن باعث می‌شود پس از کنارگذاشتن برنامه غذایی یا ورزشی دوران بازگشت به وزن قبلی منجر به از دست رفتن تمام زحمات شود. کاهش و افزایش وزن در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و بلند مدت به شدت برای سلامتی کلیه، کبد و قلب مضر است. پس از کاهش و افزایش وزن بدون برنامه اکیدا خودداری فرمایید.

قانون شماره دو: توقعات واقع‌بینانه داشته باشید

اگر در اثر مصرف دارویی خاص، روش و شیوه‌ای به سرعت (مثلا هر هفته ۲ تا ۵ کیلو) کاهش وزن داشته باشید ممکن است به جای چربی سوزی به عضله سوزی مبتلا شوید. از برنامه کاهش وزن خود توقعات واقع‌بینانه داشته باشید. برخی از افراد بر اساس یکسری از ذهنیت‌های اشتباه از برنامه کاهش وزن خود توقعات خارج از تحمل بدنی خود را دارند که همین موضوع منجر به آسیب‌پذیری آنها می‌شود. از کم شروع کنید و هفته به هفته انتظارا و میزان پیشرفت خودتان را ثبت کنید و حتما حتما با یک مشاور زبده و متخصص در این زمینه مشورت کنید.

قانون شماره سه: سبک زندگی مبتنی بر کاهش وزن داشته باشید

حتا اگر از محصولات فوراور استفاده کنید اما سبک زندگی مبتنی بر کاهش وزن نداشته باشید به زودی برنامه کاهش وزن شما با شکست مواجه شده یا در بهترین حالت ممکن متوقف خواهد شد. سبک زندگی مبتنی بر کاهش وزن یعنی این که در کنار مصرف مکمل های ارگانیگ و تحرک از تغذیه فست فودی و همچنین غذاهای چرب و شیرین مضر پرهیز کنید. مصرف توامان مواد چربی سوز در طول هفته و آخر هفته‌هایی سرشار از مواد چرب با خواب و کم تحرکی تناقض داشته و نه تنها برنامه کاهش وزن شما را بی نتیجه خواهد گذاشت، شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. رژیم غذایی بیش از ۷۰ درصد تلاش ما برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام را شکل خواهد داد.

قانون شماره چهار: مصرف بیشتر الزام منجر به نتیجه بهتر نخواهد شد

تمامی چربی‌سوزها و مکمل‌های لاغزی به شکلی طراحی شده اند که متناسب با سوخت و ساز بدن امکان سوختن چربی‌ها را به شما بدهند. معمولا مشاورین از دوزهای بسیار بسار پائین برای مصرف افراد تازه کار استفاده می‌کنند. به هیچ عنوان سعی نکنید که با شکستن مرزهای مصرف در زمان کوتاهتری به نتیجه دلخواه برسید، این تعجیل‌های غیر منطقی ممکن است سبب بروز مشکلاتی برای شما شود. بهتر است از چربی سوز یا مکملی مانند فوراور استفاده کنید چرا نداشتن مواد شییمایی و صنعتی در این نوع مچربی سوزو مکمل باعث خواه شد در مقابل عوارض جابنی احتمالی مصون باشید.

قانون پنجم: اندازه‌گیری و مشاوره دائم

توده بدنی افراد مختلف باهم تفاوت دارد، بنابراین الگوی ثابتی برای همه وجود ندارد که بتوان به اعداد و ارقام آن تکیه کرد. نیاز است که در تمام طول دوره کاهش وزن میزان پیشرفت خود را یادداشت کرده و با مشاور و متخصص خود پیوسته در تماس باشید. این موضوع در ادامه مسیر درست اهمیت فراوانی دارد.

تماس با ما