به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

درباره ما فوراور تهران


درباره ما فوراور تهران
3.98 از 5 بوسیله 28 رای
درباره ما وبسایت فوراورتهران | نماینده رسمی محصولات فوراور لیوینگ آمریکا

درباره ما فوراور تهران

فوراور لیوینگ بیش از یک نام تجاری است، یک سبک زندگی توأم با عشق ورزیدن و همراهی با طبیعت است . ما بخشی از این زندگی سالم و هیجان انگیز هستیم . تیمی که دوست دارد تاج سلامتی و زیبای را بر روی سر همه ببنید حتا اگر مشتری فوراور لیوینگ نباشند. نگاه ما به زیبای توأم با تندرستی برگرفته از سالها تجربه و تخصص در این زمینه است و به همین دلیل برترین برند تولید کنند محصولات گیاهی بر پایه طبیعت را برای معرفی و عرضه انتخاب کردیم. 

این کمپانی در آریزونا تاسیس گردیده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در دنیا می باشد. دارای بیش از 90 درصد از بازار آلوئه ورا جهان و بیش از 20 هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا بوده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات عسل در دنیا می باشد. این کمپانی بالغ بر 3 میلیارد دلار فروش در سال 2011 داشته است و ششمین کمپانی بزرگ از نظر سرعت رشد در آمریکا می باشد. 

کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و ... توسط همین کمپانی اداره می شود و خود کمپانی Forever Living Products با استفاده از روشهای بسیار مدرن و 100 درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت کش ها و علف کشهای شیمیایی مراحل کشت را انجام می دهد.

آنچه فوراور لیوینگ را متمایز می‌کند بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در تولید محصولات گیاهی و طبیعی در بستری مجموعه‌ای است که در بیش از ۱۶۰ کشور جهان نمایده مستقمی داشته و بیش از ۱۰ میلیون نماینده در سراسر دنیا از طریق فروش و پشتیانی مشتریان از طریق فوراور درآمد دارند. خوشحال و مفتخریم که بعنوان نماینده رسمی کمپانی فوراورلیوینگ و با تجربه چندین ساله در خدمت شما هستیم. عزیزانی که تمایل به همکاری با ما دارند می توانند با شماره تماس‌ های زیر  در ارتباط باشند. 

خدمات این مجموعه شامل مشاوره رایگان پوست، مو، زیبای، لاغری، چاقی توسط متخصص با سابقه است. همچنین ارائه محصولات اصلی فوراور، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها با تضمین قیمت منصفانه است.

  درباره ما -1

گواهینامه های بین المللی

اولین دارنده گواهی « کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه ورا » ( IASC )؛ معتبرترین نهاد تخصصی در زمینه محصولات و مشتقات « آلوئه ورا » تأیید کننده کیفیت، دوام و درجه خلوص محصولات آلوئه ورا.

  گواهی « کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه ورا » -1

بیشترین خلوص در دنیا ( 96 درصد )، طبق تأیید IASC

دارنده گواهینامه بین المللی Kosher که تأیید مى کند محصولات غذایی و دارویی، منطبق بر قوانین شرعی جوامع مسلمان و یهودی است.

  گواهینامه بین المللی Kosher -1

دارای تأییدیه انجمن اسلامی غذا و داروی آمریکا ( Halal )؛ که تأیید مىکند محصولات غذایی و دارویی، منطبق بر قوانین شرعی مسلمان و عاری از فراورده های خوک، جنین و ... است.

  تأییدیه انجمن اسلامی غذا و داروی آمریکا -1

گواهینامه پتا:

مربوط به سازمان هایی است که با حیوانات رفتار اخلاقی دارند. در واقع این گواهینامه بیانگر اینست که محصولات بر روی حیوانات آزمایش نشده اند.

  گواهینامه پتا -1

درباره ما و خدمات

خدمات فوراور تهران مجموعه ای شامل مشاوره رایگان پوست ، مو، زیبای ، لاغری ، چاقی توسط متخصص با سابقه است. همچنین ارائه محصولات فوراور اصل ، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها با تضمین قیمت منصفانه است.

تماس با ما