به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

آنچه باید در مورد خمیردندان خوب بدانید

  • 0 نظر
  • 43 بازدید
  • شنبه 03 آبان 1399

آنچه باید در مورد خمیردندان خوب بدانید;
آنچه باید در مورد خمیردندان خوب بدانید
3.5 از 5 بوسیله 2 رای
مصرف خمیردندان در حالت عادی نزیک به سه برابر حد مجاز است! بیش از حد مصرف نکنید. اکثر خمیردندان‌ها حاوی مواد سفیدکننده و ضدباکتری نسبتا قوی هستند.

 

 

شناخت و استفاده از خمیر دندان در ظاهر ساده‌تر از این حرف­ها به نظر می­رسد که بتوان که بتوان به عنوان یک توصیه جدی دندانپزشکی به آن پرداخت. توصیههای زیر اینقدر ساده، مهم و بدیهی هستند که نیازی نباشد برای عمل کردن به آن به تحقیق­های پیچیده و گسترده علمی بسنده کرد. دقیقتر بررسی کنید خواهید دید که نه تنها مسواک کردن بلکه مصرف خمیرداندان هم تابعی از سبک زندگی شماست. اصلاح آن جزء کوچکی از سبک زندگی را اصلاح میکند.

خمیر دندان کم مصرف کنید کم!

شاید برایتان عجیب باشد که مصرف خمیردندان در حالت عادی نزیک به سه برابر حد مجاز است! بیش از حد مصرف نکنید. اکثر خمیردندانها حاوی مواد سفیدکننده و ضدباکتری نسبتا قوی هستند. عجیب این که اکثر مردم تحت تاثیر تصاویر تبلیغاتی که روی بسته‌های خمیردندان است بیش از حد مجاز خمیردندان مصرف می­کنند و عجیب­تر این که تقریبا اکثر فروشندگان معیاری برای میزان قرار دادن خمیردندان روی مسواک تعیین نمی­کنند گویا هرچه قدر مسواک بزرگتر خمیردندان هم بیشتر. اکثر این تصاویر تبلیغات و تزئینی است. به آنها توجه نکنید. میزان واقعی مصرف خمیرندان شما تقریبا به اندازه یک سوم یا در نهایت یک دوم طول مسواکی است که قرار است استفاده کنید.

خمیردندان فوراور.

خمیردندان داخل مسواک باشد، نه روی مسواک!

باز برگردیم به همان داستان عکس‌های تبلیغاتی خمیردندانی، در اکثر این تصاویر خمیردندان روی برس‌های مسواک قرار دارد، که از نظر عکاسی تبلیغاتی صنعتی درست هم هست، خمیردندان برای دیده شدن باید روی مسواک باشد تا بتوان از آن عکس و فیلم تهیه کرد اما برای مسواک زدن خمیردندان را به داخل برسهای مسواک فشار دهید. البته به اندازه کم. به این صورت وقتی مسواک میکنید خمیردندان به صورت یکباره با آب فضای دهان آغشته نخواهد شد و بیشتر با دندانها، یعنی جایی که باید باشد ارتباط برقرا میکند.

خمیردندانهای ضد حساسیت و ضد پوسیدگی

ترجیحا این نوع خمیردندان را با توصیه مستقم دندان­پزشک خودتان مصرف کنید، خمیردندان به خودی خود و به تنهایی قادر به رفع پوسیدگی یا سفیدتر شدن دندهانها به آن شکل و انتظاری که شما میخواهید نیست. به عوارض جانبی این محصولات توجه داشته باشید. این موضوع گاهی در   لثه و دندان­های حساس و آسیبپذیر بیشتر خود را نشان میدهد. تبلیغات در پزشکی و محصولات سلامت و درمان با همه نظارتی که بر آن میشود و نمیشود اغراق‌آمیزتری از چیزی است که تصور میکنید.

مواظب پیشنهادات هیجان­انگیز تجاری باشید

گاهی شرکت‌های نوظهورِ نوپدید ناگهان وسط قسمت تخفیف ویژه یک فروشگاه بزرگ به شما پیشنهاد وسوسه‌برانگیز یک عدد بخر و یک عدد هم جایزه ببر ارائه میکنند. قاطعانه نه بگوید. خمیردندان را از برندهای شناخته شده و با علم بر اعتبار شرکت تولید کنند و نه توصیه کننده بخرید. قیمت خمیردندان سهم قابل توجهی از سبد خرید خانواده را به خود اختصاص نمیدهد، پس نگران نباشید
.

 

همواره از یک برند و نوع مشخص استفاده نکنید.

فرمول ساخت همه خمیردندانها شبیه به هم اما یکسان نیست، به طور پیوسته و مداوم از محصولات یک شرکت استفاده نکنید، میکروارگانیزهای موجود در دندان به تدریج با خمیردندان در حال استفاده شما مقاوم می­شوند و تعویض خمیردندان نسبت به این موضوع تاثیر فوق­العاده زیادی دارد.

خمیردندان های نسل آینده چگونه خواهد بود؟

فناوری همه چیز را تغییر می دهد و خمیر دندان هم از این قاعده مستنثنا نیست، ظاهرا قرار است خمیر دندان را با مسواک و یا مسواک را با خمیر دندان ترکیب کنند که با خرید یکی از این دو دیگری را هم داشته باشد. این که آیا خمیردندانی میتواند سه ماه در یک مسواک ذخیره شود یا خیر خود داستانی است که فناوری پیشرفتهتر از ذخیره سازی به نام «مسواک های تیتانیوم» قرار است آن را حل کند. قبل از معرفی این بهتر است نگاهی به خمیر دندان های ذخیره شده در مسواک یا مسواک های خمیردندان دار داشته باشیم.

مسواک  خمیر دندان‌دار  چیست؟

مسواکی است که خمیر دندان درون خودش ذخیره دارد! بنابراین نیازی نیست که خمیر دندان همیشه دنبال شما باشد. این نوع مسواک خمیر دندانی برای جایی که ممکن است بردن خمیردندان سخت باشد مثل ارتفاعات اورست یا سفرهای ماجراجویانه یا شاید هم مناطق جنگی می تواند کاربردی فراتر از یک وسیله فانتزی جذاب داشته باشد. اما اگر نگاهی دقیق تر به هزاران کودک فقیر و آواره جنگی داشته باشید که درخواهید یافت که این وسلیه ساده عجیب می تواند تحولی کوچک در سلامت و بهداشت دهان و دندان کودکان کار و خیابانی ایفا کند.

سمت دیگر این قضیه می تواند مسواک زدن سریع و راحت در محل کار و مسافرت و کوه و دشت بیابان باشد. این که چرا تولید تجاری این اختراع نه چندان خاص هنوز به اندازه کافی وجود ندارد خود داستان دیگری در زمینه تجارت پشت خمیردندان و مسواک است.شاید تصور می شود که این وسیله فانتزی کارایی خاصی ندارد.

خمیردندان و مسواک های تیتانیوم چیست و چه کارایی دارد؟

تیتانیوم فلز بسیار خاصی است که از کاربرد آن طیف وسیعی از صنایع هوافضا، پزشکی و حتا وسایل آشپزخانه را شامل می­شود. مسواک های تیتانیوم قرار است مصرف خمیرندان را حذف یا به حداقل ممکن برسانند. برس های این نوع مسواک بر خلاف مسواک های معمولی از پلاستیک یا پی وی سی نیست، از جنس تیتانیوم ضعیف شده است. این تیتانیوم باعث نوعی واکنش شیمیای خواهد شد که باعث جرم زدایی، شستشو و پاک کردن دندانها خواهد شد.


معرفی خمیردندان فوراور مدل آلوئه ورا برایت

خمیردندان فوراور مدل آلوئه ورا برایت یکی از بهترین محصولات شرکت فورار برای تمام اعضای خانواده است. عصار آلوئه‌ورا در ژل پایدار حاوی بی پروپولیس محصولی ارزشمند و متناس با سلامتی دهان و لثه است که علاوه بر جلوگیری از پوسیدگی و تمیزی دندان‌ها باعث از بین رفتن التهاب‌های احتمایی لثه می‌شود و از ایجاد هرگونه حساسیت لثه و دندان جلوگیری می‌‌کند. در تولید این خمیر دندان از هیچ گونه مواد نگهدارنده شیمیایی مضر و مواد جانبی حیوانی استفاده نشده است و یکی از بهترین محصولات دنیا در زمینه بهداشت و مراقبت از دهان و دندان است.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  سی و هشت     -   =   سی و هفت