به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

بن تخفیف فوراور تهران


بن تخفیف فوراور تهران
2.5 از 5 بوسیله 2 رای
مدت‏‌هاست که فوراور تهران پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از فوراور تهران!

بن تخفیف فوراور تهران

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص فوراورتهران هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از فوراور تهران خرید می‏‌کنید ؟!
مدت‏‌هاست که فوراور تهران پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از فوراور تهران!
البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح بن تخفیف، نگاه ویژه‏‌ی فروشگاه فوراوور به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با بن تخفیف، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

اما بن تخفیف چیست؟
بن تخفیف، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از فوراور تهران، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "بن تخفیف" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.
لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:
• بن تخفیف، امتیازیست ویژه که فوراور جهت تشویق هر چه بیشتر، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
• بن تخفیف، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
• میزان دریافت امتیاز بن تخفیف برای هر محصول فوراورر متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.
• اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن تخفیف کسب کرده‏‌اید، برای خرید محصول بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از بن تخفیف در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر محصول متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع محصول خریداری‌شده، امکان دارد هیج بن تخفیفی مصرف نشود.
• در حال حاضر اعتبار هر امتیاز بن تخفیف از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن خرید، باید برنامه ریزی کنید.

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:
تصور کنید می‏‌خواهید محصول مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن 150 هزار تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این محصول 5 امتیاز بن تخفیف به ارزش 1000 تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این محصول امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 5000 تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید بن تخفیف دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز بن تخفیف بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ محصول و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی فوراورتهران و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه محصولی با قیمت 200 هزار تومان و محصول دیگری با قیمت 100 هزار تومان را انتخاب می‌کنید. 
در این مثال از5 بن تخفیف قبلی، امکان استفاده از 3 بن تخفیف برای کالای اول و 2 بن تخفیف برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای 300 هزار تومان، 295 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول 3 بن تخفیف جدید و برای کالای دوم 2 بن تخفیف جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید. پس از این خرید 5 بن تخفیف در حساب شما موجود است. یعنی تا 5000 تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر بن تخفیفی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا 30 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

آیا امکان انتقال بن تخفیف به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال بن تخفیف بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای بن تخفیف خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از بن تخفیف دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، بن تخفیف طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت بن تخفیف در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار بن تخفیف دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد بن تخفیف می‌توان استفاده کرد؟
میزان استفاده از بن تخفیف برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده بن تخفیف، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج بن تخفیفی مصرف نشود.
توجه داشته باشید که محصولات عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

آیا می‌توان در ازای بن تخفیف خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
بن تخفیف برای استفاده در سایت فروشگاه طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف فوراور تهران، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، بن تخفیف خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا بن تخفیف دریافتی خرید جدید به بن تخفیف‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری بن تخفیف دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر بن تخفیف دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از بن تخفیف‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از فور اور تهران دریافت کنید. 
همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، بن تخفیف تعلق نمی‌گیرد.

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  45     -   =   45