به مشاوره آنلاین احتیاج دارید ؟  09137991637

 

نمایندگی رسمی محصولات فوراور 

نمایندگی محصولات فوراور لیوینگ در ایران

  • 0 نظر
  • 1171 بازدید
  • چهارشنبه 08 خرداد 1398

نمایندگی محصولات فوراور لیوینگ در ایران;
نمایندگی محصولات فوراور لیوینگ در ایران
3.86 از 5 بوسیله 25 رای
فوراور لیوینگ بیش از یک نام تجاری است، یک سبک زندگی توأم با عشق ورزیدن و همراهی با طبیعت است . ما بخشی از این زندگی سالم و هیجان انگیز هستیم . تیمی که دوست دارد تاج سلامتی و زیبای را بر روی سر همه ببنید حتا اگر مشتری فوراور لیوینگ نباشند. نگاه ما به زیبای توأم با تندرستی برگرفته از سالها تجربه و تخصص در این زمینه است و به همین دلیل برترین برند تولید کنند محصولات گیاهی بر پایه طبیعت را برای معرفی و عرضه انتخاب کردیم. فوراورتهران نمایندگی محصولات فوراور لیوینگ در ایران دارنده متنوع ترین محصولات کمپانی فوراور در ایران. خدمات فوراور تهران مجموعه ای شامل مشاوره رایگان پوست ، مو، زیبای ، لاغری ، چاقی توسط متخصص با سابقه است. همچنین ارائه محصولات فوراور اصل ، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها با تضمین قیمت منصفانه است.

فوراور لیوینگ بیش از یک نام تجاری است، یک سبک زندگی توأم با عشق ورزیدن و همراهی با طبیعت است . ما بخشی از این زندگی سالم و هیجان انگیز هستیم . تیمی که دوست دارد تاج سلامتی و زیبای را بر روی سر همه ببنید حتا اگر مشتری فوراور لیوینگ نباشند. نگاه ما به زیبای توأم با تندرستی برگرفته از سالها تجربه و تخصص در این زمینه است و به همین دلیل برترین برند تولید کنند محصولات گیاهی بر پایه طبیعت را برای معرفی و عرضه انتخاب کردیم. فوراورتهران نمایندگی محصولات فوراور لیوینگ در ایران دارنده متنوع ترین محصولات کمپانی فوراور در ایران.

 


این کمپانی در آریزونا تاسیس گردیده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در دنیا می باشد. دارای بیش از 90 درصد از بازار آلوئه ورا جهان و بیش از 20 هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا بوده و بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات عسل در دنیا می باشد. این کمپانی بالغ بر 3 میلیارد دلار فروش در سال 2011 داشته است و ششمین کمپانی بزرگ از نظر سرعت رشد در آمریکا می باشد.

کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و ... توسط همین کمپانی اداره می شود و خود کمپانی Forever Living Products با استفاده از روشهای بسیار مدرن و 100 درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت کش ها و علف کشهای شیمیایی مراحل کشت را انجام می دهد.

آنچه فوراور لیوینگ را متمایز می‌کند بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در تولید محصولات گیاهی و طبیعی در بستری مجموعه‌ای است که در بیش از ۱۶۰ کشور جهان نمایده مستقمی داشته و بیش از ۱۰ میلیون نماینده در سراسر دنیا از طریق فروش و پشتیانی مشتریان از طریق فوراور درآمد دارند. خوشحال و مفتخریم که بعنوان نماینده رسمی کمپانی فوراورلیوینگ و با تجربه چندین ساله در خدمت شما هستیم. عزیزانی که تمایل به همکاری با ما دارند می توانند با شماره تماس‌ های زیر در ارتباط باشند.

خدمات این مجموعه شامل مشاوره رایگان پوست، مو، زیبای، لاغری، چاقی توسط متخصص با سابقه است. همچنین ارائه محصولات اصلی فوراور، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها با تضمین قیمت منصفانه است.

تماس با ما